Forza Inter Inter - Reggina 2-0 - FC Internazionale 1908

FC Internazionale 1908

Dobrodošli na moj blog

09.03.2008.

Inter - Reggina 2-0

U prvoj utakmici 27. kola talijanskog prvenstva, Inter je na San Siru ostvario očekivanu pobjedu protiv Reggine s 2-0...

Reggina se odlično suprotstavila lideru prvenstva, imala je čak 20 udaraca na gol, 8 u okvir, naspram Interovih 10, odnosno 3 u okvir gola.

Prvi pogodak ''nerrazurra'' dogodio se iz sumnjivog jedanaesterca u 14. minuti. Dvojica igrača Reggine startala su na Cambiassa na rubu crte šesnaesterca, Valdez ga je srušio, Cambiasso je pao u kaznenom prostoru, a sudac Brighi je pokazao na bijelu točku.

Zlatan Ibrahimović je bio siguran izvođač za svoj 15. prvenstveni gol. Drugi pogodak pao je u 34. minuti. Luis Jimenez je izveo slobodni udarac s lijeve strane, a Nicolas Burdisso je odličnim udarcem glavom matirao Campagnola.